Ważne komunikaty

Zapraszamy do Multicentrum dzieci, młodzież, rodziców oraz nauczycieli. Każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. » 2013-09-13

Poznaj nas / Oferta indywidualna

STAŁA OFERTA

DLA UCZESTNIKÓW INDYWIDUALNYCH

Zajęcia przeznaczone są dla uczestników indywidualnych w wieku 6 – 10 lat. Odbywają się w grupach 10 osobowych w wybrane poniedziałki. Koszt warsztatów to 5 zł od osoby.

TEMATY NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW:

Noc Muzeów w Multicentrum

Również w Noc Muzeów ZODIAK zaprasza dzieci na ciekawe warsztaty edukacyjne. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników w wieku 6 -10 lat. Podczas zajęć każdy będzie mógł skorzystać z dostępnego sprzętu i programów komputerowych. Zajęcia dostosowane są do grup wiekowych. Swoją tematyką będą obejmowały dziedziny związane zarówno ze sztuką, nauką jak i techniką. W pracowni Multisztuka uczestnicy stworzą niezwykłe prace plastyczne. Na warsztatach naukowych przeprowadzą ciekawe doświadczenia, natomiast na zajęciach konstruktorskich powstaną wielobarwne modele z klocków K’nex.

Harmonogram:

• I grupa: 18.30 – 19.30 (6 - 7 lat)
• II grupa: 20.00 – 21.00 (8 - 10 lat)

Ważne:

• Zajęcia przeznaczone są dla uczestników indywidualnych w wieku 6 – 10 lat.
• Czas trwania zajęć: 1 h.
• W Zodiaku obowiązuje obuwie zmienne.
• W Multicentrum konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapisy na zajęcia będą przyjmowane pod numerem telefonu Multicentrum ZODIAK 504 757 598.
• Szczegółowe informacje na stronie Multicentrum ZODIAK: www.multicentrum.muzeumczestochowa.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Nocy Muzeów w Muzeum Częstochowskim: www.muzeumczestochowa.pl/inne/8155/