Ważne komunikaty

 
 
Bohaterem kolejnych warsztatów ekologicznych jest "WIATR". Zapraszamy serdecznie!!! » 2019-05-24
 
 
Szczegółowe informacje w zakładce ZAPOWIEDZI ! » 2019-04-11
 
 
Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć z zakresu dydaktyki - nauka staję się łatwa i przyjemna. » 2019-03-15
 

Wiadomości / Multicentrum dla wszystkich - 2013-09-13

Proponowane przez ”ZODIAK” zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych np. szkoły, świetlice, oraz dla uczestników indywidualnych od 6-go do 12-go roku życia. Czasami do Zodiaka zapraszamy również rodziców. Warsztaty obejmują obszary związane zarówno z naukami przyrodniczymi jak: geografia, ekologia, biologia czy fizyka jak i z naukami ścisłymi, do których należy robotyka i technika.

Multicentrum "ZODIAK" promuje nowoczesne metody edukacji oparte na zaawansowanych technologiach i programach komputerowych. Włącza się również czynnie w promocję nowoczesnej edukacji zarówno w zakresie zdobywania umiejętności poruszania się w skomputeryzowanym świecie jak i możliwości ukierunkowania i poszerzania zainteresowań.
Szczególnie istotne jest to, że zdobywanie wiedzy w „ZODIAKU” odbywa się w formie nauki przez zabawę. Jest to o tyle ważne, że nauka nie jest przykrą koniecznością tylko staje się dla uczestników warsztatów przyjemnością. Daje dużo radości a jednocześnie kształtuje wyobraźnie, pobudza myślenie oraz wpływa na rozwój uczestników.
 


nazwa zdjęcia mm14