Ważne komunikaty

 
 
Zodiak zaprasza do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji Sprzątanie świata - POLSKA, AKCJA - SEGREGACJA!!! » 2018-09-05
 
 
Zapraszamy 6-latki na warsztaty! » 2018-09-05
 
 
Zapraszamy na zajęcia, które poświęcone są corocznym wędrówkom ptaków. » 2018-09-05
 

Wiadomości / Multicentrum dla wszystkich - 2013-09-13

Proponowane przez ”ZODIAK” zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych np. szkoły, świetlice, oraz dla uczestników indywidualnych od 6-go do 12-go roku życia. Czasami do Zodiaka zapraszamy również rodziców. Warsztaty obejmują obszary związane zarówno z naukami przyrodniczymi jak: geografia, ekologia, biologia czy fizyka jak i z naukami ścisłymi, do których należy robotyka i technika.

Multicentrum "ZODIAK" promuje nowoczesne metody edukacji oparte na zaawansowanych technologiach i programach komputerowych. Włącza się również czynnie w promocję nowoczesnej edukacji zarówno w zakresie zdobywania umiejętności poruszania się w skomputeryzowanym świecie jak i możliwości ukierunkowania i poszerzania zainteresowań.
Szczególnie istotne jest to, że zdobywanie wiedzy w „ZODIAKU” odbywa się w formie nauki przez zabawę. Jest to o tyle ważne, że nauka nie jest przykrą koniecznością tylko staje się dla uczestników warsztatów przyjemnością. Daje dużo radości a jednocześnie kształtuje wyobraźnie, pobudza myślenie oraz wpływa na rozwój uczestników.
 


nazwa zdjęcia mm14